Ośrodek Szkoleniowy Dron House S.A., wpisany na listę podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod numerem 289RPS-04/2019

OŚRODEK SZKOLENIOWY DRON HOUSE S.A.

STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ

Celem ośrodka jest profesjonalne i skuteczne szkolenie kandydatów na operatorów Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP). Prowadzimy szkolenia w zakresie VLOS i BVLOS na statkach powietrznych klasy wielowirnikowiec (MR).

Wszystkie szkolenia kończą się egzaminami, prowadzącymi do uzyskania uprawnień operatora BSP. Zapewniamy obecność Egzaminatora Państwowego, a dla naszych kursantów zapewniamy pełną obsługę oraz sprzęt w czasie egzaminu.

Szkolenia odbywają się na terenie Warszawy. Jesteśmy również gotowi zorganizować szkolenie w dowolnej części kraju!

Szkolenia teoretyczne i praktyczne odbywają się zgodnie z aktualnymi programami szkolenia oraz wytycznymi opublikowanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

 

Stosowana przez nas metodyka szkolenia oparta jest o wieloletnie doświadczenie kadry instruktorskiej. Za organizację i jakość kursów odpowiada Kierownik Szkolenia Krzysztof Baranowski, który w branży usług i szkoleń z wykorzystaniem BSP działa od 2015 roku. W tym czasie wyszkolił przeszło ćwierć tysiąca operatorów UAVO oraz ponad 20 instruktorów UAVO. Jest on również doświadczonym Egzaminatorem Państwowym z ramienia Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

 

Szkolimy skutecznie, w oparciu o nowoczesne i sprawdzone metody. Nasze kursy zawsze są ciekawe i wypełnione atrakcyjną treścią. Przekazujemy nie tylko surową wiedzę teoretyczną, ale też przedstawiamy liczne przykłady z życia i obszerną analizę przypadków. Dzięki temu nasi absolwenci są przygotowani do tego, aby poradzić sobie z niemal każdą sytuacją, która może ich spotkać w czasie wykonywania operacji lotniczych.

 

Naszym kursantom oferujemy również pośrednictwo w zakupie sprzętu latającego renomowanych marek oraz profesjonalne szkolenie produktowe z jego obsługi.

SCHEMATY

FIGUR
EGZAMINACYJNYCH

Z uwagi na dążenie do skuteczności atrakcyjności szkolenia preferujemy małe grupy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować terminy i harmonogram szkolenia do indywidualnych potrzeb kursantów.

 

Zapraszamy na szkolenia:

• VLOS w cenie 1199 zł brutto

• BVLOS w cenie 2799 zł brutto.

 

Więcej szczegółów:

 

e-mail [email protected]

 

tel. 884 330 477

SIEDZIBA:

ul. Puławska 2,

02-566 Warszawa

  +48 884 330 477

OŚRODEK SZKOLENIOWY:

ul. Puławska 2,

02-566 Warszawa

  +48 505 040 886